TLHR5200
TLHR5200 VISHAY
TLHx520x_Rev2.1_12-16-19.pdf
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - TLHR5200 - LED, Rot, Durchsteckmontage, T-1 3/4 (5mm), 20 mA, 2 V, 635 nm
tariffCode: 85414100
rohsCompliant: YES
Wellenlänge, typ.: 635nm
Linsenform: Rund
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
MSL: -
usEccn: EAR99
Durchlassstrom If: 20mA
Lichtstärke: 50mcd
euEccn: NLR
Abstrahlwinkel: 14°
Durchlassspannung: 2V
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
LED-Farbe: Rot
LED-Bauform: T-1 3/4 (5mm)
Produktpalette: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
LED-Montage: Durchsteckmontage
Leuchtengröße: T-1 3/4 (5mm)
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 2277 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис TLHR5200 VISHAY
Description: VISHAY - TLHR5200 - LED, Rot, Durchsteckmontage, T-1 3/4 (5mm), 20 mA, 2 V, 635 nm, tariffCode: 85414100, rohsCompliant: YES, Wellenlänge, typ.: 635nm, Linsenform: Rund, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, MSL: -, usEccn: EAR99, Durchlassstrom If: 20mA, Lichtstärke: 50mcd, euEccn: NLR, Abstrahlwinkel: 14°, Durchlassspannung: 2V, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -, LED-Farbe: Rot, LED-Bauform: T-1 3/4 (5mm), Produktpalette: -, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, LED-Montage: Durchsteckmontage, Leuchtengröße: T-1 3/4 (5mm), SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Color: Red
Mounting Type: Through Hole
Millicandela Rating: 50mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V
Current - Test: 10mA
Viewing Angle: 28°
Height (Max): 12.20mm
Wavelength - Peak: 635nm
Wavelength - Dominant: 619nm
Supplier Device Package: T-1 3/4
Lens Transparency: Diffused
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Мінімальне замовлення: 12
TLHR5200 Виробник : Vishay Semiconductors TLHx520x_Rev2.1_12-16-19.pdf LED, 5мм, красный, 10-50мкд, 28°, Поверхность: выпуклая, 2-3В Група товару: Світлодіоди вивідні малої та середньої потужності Од. вим: шт
на замовлення 2 шт:
термін постачання 5 дні (днів)