Продукція > KYOCERA AVX > TLJA157M006R0900
TLJA157M006R0900
TLJA157M006R0900 KYOCERA AVX
TLJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 150UF 20% 6.3V 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 1870 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 150UF 20% 6.3V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLJA157M006R0900 TLJA157M006R0900 Виробник : KYOCERA AVX TLJ-3169755.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 150uF 20% ESR=900
на замовлення 875 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
TLJA157M006R0900 TLJA157M006R0900 Виробник : KYOCERA AVX TLJ.pdf Description: CAP TANT 150UF 20% 6.3V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: A
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
товару немає в наявності
TLJA157M006R0900 TLJA157M006R0900 Виробник : AVX tlj-776102.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3volts 150uF 20% ESR=900