Продукція > KYOCERA AVX > TLJB157M010R0500
TLJB157M010R0500
TLJB157M010R0500 KYOCERA AVX
TLJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 150UF 20% 10V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 44000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - TLJB157M010R0500 - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 150 µF, 10 V, 1210 [Metrisch 3225], ± 20%, 0.5 ohm, B, tariffCode: 85322400, Produkthöhe: 1.9mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1210 [Metrisch 3225], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.5ohm, Produktlänge: 3.5mm, euEccn: NLR, Kapazität: 150µF, Spannung (DC): 10V, Rippelstrom: 412mA, Produktpalette: TLJ Series, Hersteller-Größencode: B, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 2.8mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLJB157M010R0500 TLJB157M010R0500 Виробник : KYOCERA AVX AVXC-S-A0014478247-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - TLJB157M010R0500 - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 150 µF, 10 V, 1210 [Metrisch 3225], ± 20%, 0.5 ohm, B
tariffCode: 85322400
Produkthöhe: 1.9mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1210 [Metrisch 3225]
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.5ohm
Produktlänge: 3.5mm
euEccn: NLR
Kapazität: 150µF
Spannung (DC): 10V
Rippelstrom: 412mA
Produktpalette: TLJ Series
Hersteller-Größencode: B
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 2.8mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85322400
Produkthöhe: 1.9mm
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Produktlänge: 3.5mm
euEccn: NLR
Kapazität: 150µF
Spannung (DC): 10V
Rippelstrom: 412mA
Produktpalette: TLJ Series
Hersteller-Größencode: B
Produktbreite: 2.8mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 9
TLJB157M010R0500 TLJB157M010R0500 Виробник : KYOCERA AVX TLJ.pdf Description: CAP TANT 150UF 20% 10V 1411
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 10 V
Мінімальне замовлення: 3
TLJB157M010R0500 Виробник : AVX TLJ_AVX.pdf Конденсатор танталовий smd, С = 150 мкФ, U, В = 10, Розм = B, Точн., % = 20, ESR, Ом = 0,5, Тексп, °C = -55...+125,... Група товару: Конденсатори Од. вим: шт
на замовлення 6 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
TLJB157M010R0500 TLJB157M010R0500 Виробник : Kyocera AVX TLJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 150UF 10V 20% ESR 50 0 3528-21