TLJB227M006R0500 AVX
Виробник: AVX
Tantalum capacitor; 220uF; 6.3V; ±20%; SMD; case: B; operating temperature: -55°C ~125°C TLJB227M006R0500 AVX/ TMCMB0J227MTRF VISHAY Capacitor KTSB220.00/06m
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - TLJB227M006R0500 - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 220 µF, 6.3 V, 1411 [Metrisch 3528], ± 20%, 0.5 ohm, B, tariffCode: 85322400, Produkthöhe: 1.9mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1411 [Metrisch 3528], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.5ohm, Produktlänge: 3.5mm, euEccn: NLR, Kapazität: 220µF, Spannung (DC): 6.3V, Rippelstrom: 412mA, Produktpalette: TLJ Series, Hersteller-Größencode: B, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 2.8mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TLJB227M006R0500 | Виробник : KYOCERA AVX |
Description: CAP TANT 220UF 20% 6.3V 1411Packaging: Tape & Reel (TR) Tolerance: ±20% Features: General Purpose Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210 Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) Mounting Type: Surface Mount Type: Molded Operating Temperature: -55°C ~ 125°C ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm @ 100kHz Manufacturer Size Code: B Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm) Part Status: Active Capacitance: 220 µF Voltage - Rated: 6.3 V |
TLJB227M006R0500 | Виробник : KYOCERA AVX Components |
Cap Tant Solid 220uF 6.3V B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 0.5 Ohm 125°C T/R |
Description: CAP TANT 220UF 20% 6.3V 1411Packaging: Cut Tape (CT) Tolerance: ±20% Features: General Purpose Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210 Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) Mounting Type: Surface Mount Type: Molded Operating Temperature: -55°C ~ 125°C ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm @ 100kHz Manufacturer Size Code: B Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm) Part Status: Active Capacitance: 220 µF Voltage - Rated: 6.3 V |
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 220uF 20% ESR=5 00 |
| TLJB227M006R0500 |
товару немає в наявності |