Продукція > KYOCERA AVX > TLJG227M004R3000
TLJG227M004R3000
TLJG227M004R3000 KYOCERA AVX
TLJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 220UF 20% 4V 1206
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 3Ohm
Manufacturer Size Code: G
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 4 V
на замовлення 2500 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT 220UF 20% 4V 1206, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 3Ohm, Manufacturer Size Code: G, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLJG227M004R3000 TLJG227M004R3000 Виробник : KYOCERA AVX TLJ.pdf Description: CAP TANT 220UF 20% 4V 1206
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: G
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 4 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
TLJG227M004R3000 TLJG227M004R3000 Виробник : KYOCERA AVX TLJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 220uF 20% ESR=3000