Продукція > AVX > TLJG686M006R0800
TLJG686M006R0800
TLJG686M006R0800 AVX
tlj-776102.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 68uF 20% ESR=800
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 68UF 20% 6.3V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 800mOhm, Manufacturer Size Code: G, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLJG686M006R0800 TLJG686M006R0800 Виробник : KYOCERA AVX TLJ.pdf Description: CAP TANT 68UF 20% 6.3V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 800mOhm
Manufacturer Size Code: G
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
товару немає в наявності
TLJG686M006R0800 TLJG686M006R0800 Виробник : KYOCERA AVX TLJ-3169755.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 68uF 20% ESR=800