Продукція > KYOCERA AVX > TLJH157M006R0900
TLJH157M006R0900
TLJH157M006R0900 KYOCERA AVX
TLJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 150UF 20% 6.3V 1411
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm
Manufacturer Size Code: H
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 15000 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT 150UF 20% 6.3V 1411, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm, Manufacturer Size Code: H, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLJH157M006R0900 TLJH157M006R0900 Виробник : Kyocera AVX TLJ-3169755.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 150uF 20% ESR=9 00
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
TLJH157M006R0900 TLJH157M006R0900 Виробник : KYOCERA AVX TLJ.pdf Description: CAP TANT 150UF 20% 6.3V 1411
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: H
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 6.3 V