Продукція > KYOCERA AVX > TLJK336M010R1500
TLJK336M010R1500
TLJK336M010R1500 KYOCERA AVX
TLJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 33UF 20% 10V 1206
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.5Ohm
Manufacturer Size Code: K
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 12000 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT 33UF 20% 10V 1206, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.5Ohm, Manufacturer Size Code: K, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLJK336M010R1500 TLJK336M010R1500 Виробник : KYOCERA AVX TLJ.pdf Description: CAP TANT 33UF 20% 10V 1206
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: K
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 10 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
TLJK336M010R1500 TLJK336M010R1500 Виробник : Kyocera AVX TLJ-2401096.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 33uF 20% ESR=1500