Продукція > KYOCERA AVX > TLJK686M004R1200
TLJK686M004R1200
TLJK686M004R1200 KYOCERA AVX
TLJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 68UF 20% 4V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.2Ohm
Manufacturer Size Code: K
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 4 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 68UF 20% 4V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.2Ohm, Manufacturer Size Code: K, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLJK686M004R1200 TLJK686M004R1200 Виробник : AVX tlj-776102.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 68uF 20% ESR=1200