Продукція > KYOCERA AVX > TLJN106M010R2500
TLJN106M010R2500
TLJN106M010R2500 KYOCERA AVX
TLJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 10UF 20% 10V 0805
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.5Ohm
Manufacturer Size Code: N
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 9000 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT 10UF 20% 10V 0805, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.5Ohm, Manufacturer Size Code: N, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLJN106M010R2500 TLJN106M010R2500 Виробник : Kyocera AVX TLJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 10uF 20% 0805 ESR= 2500 mOhm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
TLJN106M010R2500 TLJN106M010R2500 Виробник : KYOCERA AVX TLJ.pdf Description: CAP TANT 10UF 20% 10V 0805
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: N
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 10 V