Продукція > KYOCERA AVX > TLJN336M006R8000
TLJN336M006R8000
TLJN336M006R8000 KYOCERA AVX
TLJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 33UF 20% 6.3V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 8Ohm
Manufacturer Size Code: N
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 33UF 20% 6.3V 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 8Ohm, Manufacturer Size Code: N, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLJN336M006R8000 TLJN336M006R8000 Виробник : AVX tlj-776102.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3volts 33uF 20% ESR=8000
товару немає в наявності
TLJN336M006R8000 TLJN336M006R8000 Виробник : KYOCERA AVX TLJ-3169755.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 33uF 20% ESR=8000