Продукція > AVX > TLJN336M010R9600
TLJN336M010R9600
TLJN336M010R9600 AVX
tlj-776102.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 33uF 20% 0805 ESR= 9.6 Ohm
на замовлення 1895 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 33UF 20% 10V 0805, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 9.6Ohm, Manufacturer Size Code: N, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLJN336M010R9600 TLJN336M010R9600 Виробник : KYOCERA AVX TLJ.pdf Description: CAP TANT 33UF 20% 10V 0805
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 9.6Ohm
Manufacturer Size Code: N
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 10 V
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: N
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 10 V
товару немає в наявності
TLJN336M010R9600 TLJN336M010R9600 Виробник : KYOCERA AVX TLJ-3169755.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 33uF 20% 0805 ESR= 9.6 Ohm