Продукція > KYOCERA AVX > TLJP336M006R3000
TLJP336M006R3000
TLJP336M006R3000 KYOCERA AVX
3895801.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - TLJP336M006R3000 - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 33 µF, 6.3 V, 0805 [Metrisch 2012], ± 20%, 3 ohm, P
tariffCode: 85322400
Produkthöhe: 1.5mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0805 [Metrisch 2012]
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 3ohm
Produktlänge: 2.05mm
euEccn: NLR
Kapazität: 33µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 141mA
Produktpalette: TLJ Series
Hersteller-Größencode: P
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.35mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 141 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - TLJP336M006R3000 - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 33 µF, 6.3 V, 0805 [Metrisch 2012], ± 20%, 3 ohm, P, tariffCode: 85322400, Produkthöhe: 1.5mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0805 [Metrisch 2012], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 3ohm, Produktlänge: 2.05mm, euEccn: NLR, Kapazität: 33µF, Spannung (DC): 6.3V, Rippelstrom: 141mA, Produktpalette: TLJ Series, Hersteller-Größencode: P, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.35mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLJP336M006R3000 TLJP336M006R3000 Виробник : KYOCERA AVX TLJ-3169755.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 33uF 20% ESR=3000
на замовлення 860 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
TLJP336M006R3000 TLJP336M006R3000 Виробник : KYOCERA AVX 3895801.pdf Description: KYOCERA AVX - TLJP336M006R3000 - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 33 µF, 6.3 V, 0805 [Metrisch 2012], ± 20%, 3 ohm, P
tariffCode: 85322400
Produkthöhe: 1.5mm
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Produktlänge: 2.05mm
euEccn: NLR
Kapazität: 33µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 141mA
Produktpalette: TLJ Series
Hersteller-Größencode: P
Produktbreite: 1.35mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 141 шт:
Мінімальне замовлення: 7
TLJP336M006R3000 TLJP336M006R3000 Виробник : AVX tlj-776102.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3volts 33uF 20% ESR=3000
TLJP336M006R3000 TLJP336M006R3000 Виробник : KYOCERA AVX TLJ.pdf Description: CAP TANT 33UF 20% 6.3V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.081" L x 0.053" W (2.05mm x 1.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 3Ohm
Manufacturer Size Code: P
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 6.3 V