Продукція > KYOCERA AVX > TLJP336M010R3500
TLJP336M010R3500
TLJP336M010R3500 KYOCERA AVX
TLJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 33UF 20% 10V 0805
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.081" L x 0.053" W (2.05mm x 1.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 3.5Ohm
Manufacturer Size Code: P
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 33UF 20% 10V 0805, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.081" L x 0.053" W (2.05mm x 1.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 3.5Ohm, Manufacturer Size Code: P, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLJP336M010R3500 TLJP336M010R3500 Виробник : KYOCERA AVX TLJ.pdf Description: CAP TANT 33UF 20% 10V 0805
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: P
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 10 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
TLJP336M010R3500 TLJP336M010R3500 Виробник : Kyocera AVX TLJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 33uF 20% ESR=350 0