Продукція > AVX > TLJP336M010S3500
TLJP336M010S3500
TLJP336M010S3500 AVX
tlj-776102.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 33uF 20% ESR = 3500mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLJP336M010S3500 TLJP336M010S3500 Виробник : KYOCERA AVX TLJ-3169755.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 33uF 20% ESR = 3500mOhm