Продукція > TLJ > TLJP476M006R2500
TLJP476M006R2500
tlj.pdf
Виробник:
на замовлення 10043 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3volts 47uF 20% ESR=2500.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLJP476M006R2500 TLJP476M006R2500 Виробник : AVX Corporation tlj.pdf Description: CAP TANT 47UF 6.3V 20% 0805
товару немає в наявності
TLJP476M006R2500 TLJP476M006R2500 Виробник : AVX tlj-776102.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3volts 47uF 20% ESR=2500
товару немає в наявності
TLJP476M006R2500 TLJP476M006R2500 Виробник : KYOCERA AVX TLJ-3169755.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 47uF 20% ESR=2500