Продукція > KYOCERA AVX > TLJR156M010R2000
TLJR156M010R2000
TLJR156M010R2000 KYOCERA AVX
TLJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 15UF 20% 10V 0805
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 2Ohm
Manufacturer Size Code: R
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 2328 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 15UF 20% 10V 0805, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 2Ohm, Manufacturer Size Code: R, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Capacitance: 15 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLJR156M010R2000 TLJR156M010R2000 Виробник : Kyocera AVX TLJ-3169755.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 15uF 20% ESR=2000
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
TLJR156M010R2000 TLJR156M010R2000 Виробник : KYOCERA AVX TLJ.pdf Description: CAP TANT 15UF 20% 10V 0805
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: R
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 10 V