Продукція > KYOCERA AVX > TLJR476M004R3000
TLJR476M004R3000
TLJR476M004R3000 KYOCERA AVX
TLJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 47UF 20% 4V 0805
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 3Ohm
Manufacturer Size Code: R
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 4 V
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 47UF 20% 4V 0805, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 3Ohm, Manufacturer Size Code: R, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLJR476M004R3000 TLJR476M004R3000 Виробник : KYOCERA AVX TLJ.pdf Description: CAP TANT 47UF 20% 4V 0805
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: R
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 4 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
TLJR476M004R3000 TLJR476M004R3000 Виробник : KYOCERA AVX TLJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 47uF 20% ESR=3000