Продукція > KYOCERA AVX > TLJR476M006R3200
TLJR476M006R3200
TLJR476M006R3200 KYOCERA AVX
TLJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 47UF 20% 6.3V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 3.2Ohm
Manufacturer Size Code: R
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 47500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - TLJR476M006R3200 - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 47 µF, 6.3 V, 0805 [Metrisch 2012], ± 20%, 3.2 ohm, R, tariffCode: 85322400, Produkthöhe: 1.2mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0805 [Metrisch 2012], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 3.2ohm, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Kapazität: 47µF, Spannung (DC): 6.3V, Rippelstrom: 131mA, Produktpalette: TLJ Series, Hersteller-Größencode: R, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.35mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLJR476M006R3200 TLJR476M006R3200 Виробник : KYOCERA AVX TLJ.pdf Description: CAP TANT 47UF 20% 6.3V 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: R
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
TLJR476M006R3200 TLJR476M006R3200 Виробник : KYOCERA AVX Components tlj.pdf Cap Tant Solid 47uF 6.3V R CASE 20% (2.05 X 1.3 X 1.2mm) Inward L SMD 2012-12 3.2 Ohm 125°C T/R
Мінімальне замовлення: 210
Мінімальне замовлення: 207
Мінімальне замовлення: 143
Мінімальне замовлення: 11
TLJR476M006R3200 TLJR476M006R3200 Виробник : KYOCERA AVX TLJ.pdf Description: KYOCERA AVX - TLJR476M006R3200 - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 47 µF, 6.3 V, 0805 [Metrisch 2012], ± 20%, 3.2 ohm, R
tariffCode: 85322400
Produkthöhe: 1.2mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0805 [Metrisch 2012]
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 3.2ohm
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Kapazität: 47µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 131mA
Produktpalette: TLJ Series
Hersteller-Größencode: R
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.35mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 898 шт:
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85322400
Produkthöhe: 1.2mm
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Kapazität: 47µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 131mA
Produktpalette: TLJ Series
Hersteller-Größencode: R
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 1.35mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 898 шт:
Мінімальне замовлення: 10
TLJR476M006R3200 TLJ.pdf
товару немає в наявності
товару немає в наявності
TLJR476M006R3200 TLJR476M006R3200 Виробник : KYOCERA AVX TLJ-3169755.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 47uF 20% ESR=32 00