Продукція > KYOCERA AVX > TLJS106M016R2200
TLJS106M016R2200
TLJS106M016R2200 KYOCERA AVX
AVXC-S-A0014478247-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - TLJS106M016R2200 - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 10 µF, 16 V, 1206 [Metrisch: 3216], ± 20%, 2.2 ohm, S
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1206 [Metrisch: 3216]
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 2.2ohm
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Kapazität: 10µF
Spannung (DC): 16V
Rippelstrom: 172mA
Produktpalette: TLJ
Hersteller-Größencode: S
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Name der Serie: TLJ
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 45 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - TLJS106M016R2200 - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 10 µF, 16 V, 1206 [Metrisch: 3216], ± 20%, 2.2 ohm, S, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 1mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1206 [Metrisch: 3216], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 2.2ohm, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Kapazität: 10µF, Spannung (DC): 16V, Rippelstrom: 172mA, Produktpalette: TLJ, Hersteller-Größencode: S, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Name der Serie: TLJ, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLJS106M016R2200 TLJS106M016R2200 Виробник : AVX tlj-776102.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16volts 10uF 20% ESR=2200
на замовлення 2500 шт:
TLJS106M016R2200 TLJS106M016R2200 Виробник : AVX Corporation TLJ.pdf Description: CAP TANT 10UF 20% 16V 1206
товару немає в наявності
TLJS106M016R2200 TLJS106M016R2200 Виробник : KYOCERA AVX TLJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 10uF 20% ESR=2200