Продукція > TLJ > TLJT686M006R0600
TLJT686M006R0600
TLJ.pdf
Виробник:
на замовлення 45500 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 68UF 20% 6.3V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 600mOhm, Manufacturer Size Code: T, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLJT686M006R0600 TLJT686M006R0600 Виробник : KYOCERA AVX TLJ.pdf Description: CAP TANT 68UF 20% 6.3V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 600mOhm
Manufacturer Size Code: T
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
товару немає в наявності
TLJT686M006R0600 TLJT686M006R0600 Виробник : KYOCERA AVX TLJ-3169755.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 68uF 20% ESR=600