Продукція > KYOCERA AVX > TLJW157M010R0150
TLJW157M010R0150
TLJW157M010R0150 KYOCERA AVX
TLJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 150UF 20% 10V 2312
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm
Manufacturer Size Code: W
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT 150UF 20% 10V 2312, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm, Manufacturer Size Code: W, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLJW157M010R0150 TLJW157M010R0150 Виробник : KYOCERA AVX TLJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 150uF 20% ESR=150
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
TLJW157M010R0150 TLJW157M010R0150 Виробник : KYOCERA AVX TLJ.pdf Description: CAP TANT 150UF 20% 10V 2312
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: W
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 10 V