Продукція > KYOCERA AVX > TLJW157M010R0200
TLJW157M010R0200
TLJW157M010R0200 KYOCERA AVX
TLJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 150UF 20% 10V 2312
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm
Manufacturer Size Code: W
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - TLJW157M010R0200 - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 150 µF, 10 V, 2312 [Metrisch: 6032], ± 20%, 0.2 ohm, W, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 1.5mm, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 20%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.2ohm, Produktlänge: 6mm, euEccn: NLR, Kapazität: 150µF, Spannung (DC): 10V, Rippelstrom: 671mA, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 3.2mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLJW157M010R0200 TLJW157M010R0200 Виробник : KYOCERA AVX TLJ-3169755.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 150uF 20% ESR=20 0
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
TLJW157M010R0200 TLJW157M010R0200 Виробник : KYOCERA AVX TLJ.pdf Description: CAP TANT 150UF 20% 10V 2312
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: W
Part Status: Active
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 10 V
Мінімальне замовлення: 4
TLJW157M010R0200 TLJW157M010R0200 Виробник : KYOCERA AVX 2096552.pdf Description: KYOCERA AVX - TLJW157M010R0200 - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 150 µF, 10 V, 2312 [Metrisch: 6032], ± 20%, 0.2 ohm, W
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1.5mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.2ohm
Produktlänge: 6mm
euEccn: NLR
Kapazität: 150µF
Spannung (DC): 10V
Rippelstrom: 671mA
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 3.2mm
TLJW157M010R0200 TLJW157M010R0200 Виробник : AVX tlj-776102.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 150uF 20% ESR=200