Продукція > TLJ > TLJW227M006R0200
TLJW227M006R0200
tlj.pdf
Виробник:
на замовлення 78800 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3volts 220uF 20% ESR=200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLJW227M006R0200 TLJW227M006R0200 Виробник : AVX Corporation tlj.pdf Description: CAP TANT 220UF 6.3V 20% 2312
товару немає в наявності
TLJW227M006R0200 TLJW227M006R0200 Виробник : AVX tlj-776102.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3volts 220uF 20% ESR=200