Продукція > TLJ > TLJW337M004R0200
TLJW337M004R0200
THJ_200C.pdf
Виробник:
на замовлення 81600 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4volts 330uF 20% ESR=200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLJW337M004R0200 TLJW337M004R0200 Виробник : AVX Corporation THJ_200C.pdf Description: CAP TANT 330UF 4V 20% 2312
товару немає в наявності
TLJW337M004R0200 TLJW337M004R0200 Виробник : AVX tlj-776102.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4volts 330uF 20% ESR=200