Продукція > KYOCERA AVX > TLJY687M006R0150
TLJY687M006R0150
TLJY687M006R0150 KYOCERA AVX
TLJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 680UF 20% 6.3V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm
Manufacturer Size Code: Y
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 680UF 20% 6.3V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm, Manufacturer Size Code: Y, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLJY687M006R0150 TLJY687M006R0150 Виробник : KYOCERA AVX TLJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 680uF 20% Tol. 6.3v 150 ESR
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
TLJY687M006R0150 TLJY687M006R0150 Виробник : KYOCERA AVX TLJ.pdf Description: CAP TANT 680UF 20% 6.3V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: Y
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Мінімальне замовлення: 2
TLJY687M006R0150 TLJY687M006R0150 Виробник : AVX tlj-776102.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 680uF 20% Tol. 6.3v 150 ESR