TLM2ADR047FTD
TLM2ADR047FTD CGS - TE CONNECTIVITY
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773269-1&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: CGS - TE CONNECTIVITY
Description: CGS - TE CONNECTIVITY - TLM2ADR047FTD - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.047 ohm, TLM Series, 0805 [Metrisch 2012], 250 mW
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.52mm
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0805 [Metrisch 2012]
Widerstandstechnologie: Metallfolienwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 250mW
Widerstand: 0.047ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C
Produktlänge: 2.01mm
euEccn: NLR
Produktpalette: TLM Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 55°C
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 3450 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CGS - TE CONNECTIVITY - TLM2ADR047FTD - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.047 ohm, TLM Series, 0805 [Metrisch 2012], 250 mW, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 0.52mm, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0805 [Metrisch 2012], Widerstandstechnologie: Metallfolienwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 250mW, Widerstand: 0.047ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C, Produktlänge: 2.01mm, euEccn: NLR, Produktpalette: TLM Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 55°C, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLM2ADR047FTD TLM2ADR047FTD Виробник : CGS - TE CONNECTIVITY DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773269-1&DocType=DS&DocLang=English Description: CGS - TE CONNECTIVITY - TLM2ADR047FTD - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.047 ohm, TLM Series, 0805 [Metrisch 2012], 250 mW
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.52mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 250mW
Widerstand: 0.047ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 1%
Produktlänge: 2.01mm
euEccn: NLR
Produktpalette: TLM Series
Betriebstemperatur, max.: 55°C
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
TLM2ADR047FTD Виробник : TE Connectivity AMP Connectors DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773269-1&DocType=DS&DocLang=English Description: RES SMD 0.047 OHM 1% 1/4W 0805
на замовлення 10 шт:
TLM2ADR047FTD TLM2ADR047FTD Виробник : TE Connectivity / Holsworthy NG_DS_1773269_1_A-847534.pdf Current Sense Resistors - SMD 0805 0.25W R047 1% 50PPM 5K RL