TLM2ADR091FTD
TLM2ADR091FTD TE CONNECTIVITY - CGS
Виробник: TE CONNECTIVITY - CGS
Description: TE CONNECTIVITY - CGS - TLM2ADR091FTD - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.091 ohm, TLM Series, 0805 [Metrisch 2012], 250 mW
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.52mm
Qualifikation: -
Nennleistung: 250mW
isCanonical: N
Widerstand: 0.091ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C
Produktlänge: 2.01mm
euEccn: NLR
Produktpalette: TLM Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 55°C
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
на замовлення 1810 шт:
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - CGS - TLM2ADR091FTD - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.091 ohm, TLM Series, 0805 [Metrisch 2012], 250 mW, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 0.52mm, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0805 [Metrisch 2012], Widerstandstechnologie: Metallfolienwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 250mW, isCanonical: N, Widerstand: 0.091ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C, Produktlänge: 2.01mm, euEccn: NLR, Produktpalette: TLM Series, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 55°C, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: No SVHC (17-Dec-2014).
Інші пропозиції TLM2ADR091FTD
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLM2ADR091FTD TLM2ADR091FTD Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773269-1&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=1-2176774-3 Description: RES 0.091 OHM 1% 1/4W 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Resistance: 91 mOhms
товару немає в наявності
TLM2ADR091FTD Виробник : TE Connectivity AMP Connectors DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773269-1&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=1-2176774-3 Description: TLM 0805 0.25W R091 1% 50PPM 5K
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Packaging: Tape & Reel (TR)
Composition: Metal Foil
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Resistance: 91 mOhms
товару немає в наявності
TLM2ADR091FTD TLM2ADR091FTD Виробник : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_1773269-1_C.pdf Current Sense Resistors - SMD 0805 0.25W R091 1% 50PPM 5K RL