TLM2AER016FTD
TLM2AER016FTD CGS - TE CONNECTIVITY
1935014.pdf
Виробник: CGS - TE CONNECTIVITY
Description: CGS - TE CONNECTIVITY - TLM2AER016FTD - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.016 ohm, TLM Series, 0805 [Metrisch 2012], 250 mW
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.55mm
Qualifikation: -
Nennleistung: 250mW
Widerstand: 0.016ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C
Produktlänge: 2.01mm
euEccn: NLR
Produktpalette: TLM Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 55°C
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
на замовлення 3900 шт:
Написати відгук
Description: CGS - TE CONNECTIVITY - TLM2AER016FTD - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.016 ohm, TLM Series, 0805 [Metrisch 2012], 250 mW, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 0.55mm, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0805 [Metrisch 2012], Widerstandstechnologie: Metallfolienwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 250mW, Widerstand: 0.016ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C, Produktlänge: 2.01mm, euEccn: NLR, Produktpalette: TLM Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 55°C, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: No SVHC (17-Dec-2014).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLM2AER016FTD TLM2AER016FTD Виробник : CGS - TE CONNECTIVITY 1935014.pdf Description: CGS - TE CONNECTIVITY - TLM2AER016FTD - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.016 ohm, TLM Series, 0805 [Metrisch 2012], 250 mW
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.55mm
Qualifikation: -
Nennleistung: 250mW
Widerstand: 0.016ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 1%
Produktlänge: 2.01mm
euEccn: NLR
Produktpalette: TLM Series
Betriebstemperatur, max.: 55°C
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 35
TLM2AER016FTD Виробник : TE Connectivity AMP Connectors DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773269-1&DocType=DS&DocLang=English Description: RES SMD 0.016 OHM 1% 1/4W 0805