TLM2AER027JTD
TLM2AER027JTD CGS - TE CONNECTIVITY
1935014.pdf
Виробник: CGS - TE CONNECTIVITY
Description: CGS - TE CONNECTIVITY - TLM2AER027JTD - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.027 ohm, TLM, 0805 [Metrisch 2012], 250 mW, ± 5%
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.55mm
hazardous: true
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 250mW
Widerstand: 0.027ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 5%
Temperaturkoeffizient: 100ppm/C
Produktlänge: 2.01mm
euEccn: NLR
Produktpalette: TLM
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 55°C
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
на замовлення 3683 шт:
Написати відгук
Description: CGS - TE CONNECTIVITY - TLM2AER027JTD - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.027 ohm, TLM Series, 0805 [Metrisch 2012], 250 mW, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 0.55mm, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0805 [Metrisch 2012], Widerstandstechnologie: Metallfolienwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 250mW, Widerstand: 0.027ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 5%, Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C, Produktlänge: 2.01mm, euEccn: NLR, Produktpalette: TLM Series, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 55°C, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: No SVHC (17-Dec-2014).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLM2AER027JTD TLM2AER027JTD Виробник : CGS - TE CONNECTIVITY 1935014.pdf Description: CGS - TE CONNECTIVITY - TLM2AER027JTD - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.027 ohm, TLM Series, 0805 [Metrisch 2012], 250 mW
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.55mm
Qualifikation: -
Nennleistung: 250mW
Widerstand: 0.027ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 5%
Produktlänge: 2.01mm
euEccn: NLR
Produktpalette: TLM Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 55°C
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 64
TLM2AER027JTD Виробник : TE Connectivity AMP Connectors DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773269-1&DocType=DS&DocLang=English Description: RES SMD 0.027 OHM 5% 1/4W 0805
на замовлення 10 шт:
TLM2AER027JTD TLM2AER027JTD Виробник : TE Connectivity / Holsworthy NG_DS_1773269_1_A-847534.pdf Current Sense Resistors - SMD 0805 0.25W R027 5% 100PPM 5K RL