TLM2BDR020FTD
TLM2BDR020FTD CGS - TE CONNECTIVITY
1935014.pdf
Виробник: CGS - TE CONNECTIVITY
Description: CGS - TE CONNECTIVITY - TLM2BDR020FTD - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.02 ohm, TLM Series, 1206 [Metrisch 3216], 500 mW, ± 1%
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.58mm
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1206 [Metrisch 3216]
Widerstandstechnologie: Metallfolienwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 500mW
Widerstand: 0.02ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: TLM Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 55°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
на замовлення 531 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 41
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CGS - TE CONNECTIVITY - TLM2BDR020FTD - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.02 ohm, TLM Series, 1206 [Metrisch 3216], 500 mW, ± 1%, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 0.58mm, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1206 [Metrisch 3216], Widerstandstechnologie: Metallfolienwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 500mW, Widerstand: 0.02ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Produktpalette: TLM Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 55°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (17-Dec-2014).
Інші пропозиції TLM2BDR020FTD
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLM2BDR020FTD Виробник : TE Connectivity AMP Connectors DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773269-1&DocType=DS&DocLang=English Description: RES SMD 0.02 OHM 1% 1/2W 1206