TLM2BDR047FTD
TLM2BDR047FTD CGS - TE CONNECTIVITY
TYEL-S-A0002008172-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: CGS - TE CONNECTIVITY
Description: CGS - TE CONNECTIVITY - TLM2BDR047FTD - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.047 ohm, TLM Series, 1206 [Metrisch 3216], 500 mW
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.55mm
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1206 [Metrisch 3216]
Widerstandstechnologie: Metallfolienwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 500mW
Widerstand: 0.047ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: TLM Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 55°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
на замовлення 3316 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CGS - TE CONNECTIVITY - TLM2BDR047FTD - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.047 ohm, TLM Series, 1206 [Metrisch 3216], 500 mW, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 0.55mm, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1206 [Metrisch 3216], Widerstandstechnologie: Metallfolienwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 500mW, isCanonical: Y, Widerstand: 0.047ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Produktpalette: TLM Series, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 55°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (17-Dec-2014).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLM2BDR047FTD TLM2BDR047FTD Виробник : CGS - TE CONNECTIVITY TYEL-S-A0002008172-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: CGS - TE CONNECTIVITY - TLM2BDR047FTD - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.047 ohm, TLM Series, 1206 [Metrisch 3216], 500 mW
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.55mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 500mW
isCanonical: Y
Widerstand: 0.047ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 1%
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: TLM Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 55°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
TLM2BDR047FTD TLM2BDR047FTD Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773269-1&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 0.047 OHM 1% 1/2W 1206