TLM2BDR051FTD
TLM2BDR051FTD CGS - TE CONNECTIVITY
TYEL-S-A0002008183-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: CGS - TE CONNECTIVITY
Description: CGS - TE CONNECTIVITY - TLM2BDR051FTD - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.051 ohm, TLM Series, 1206 [Metrisch 3216], 500 mW
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.55mm
Qualifikation: -
Nennleistung: 500mW
Widerstand: 0.051ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C
Produktlänge: 3.2mm
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 55°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 700 шт:
Написати відгук
Description: CGS - TE CONNECTIVITY - TLM2BDR051FTD - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.051 ohm, TLM Series, 1206 [Metrisch 3216], 500 mW, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 0.55mm, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1206 [Metrisch 3216], Widerstandstechnologie: Metallfolienwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 500mW, Widerstand: 0.051ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Produktpalette: TLM Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 55°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLM2BDR051FTD TLM2BDR051FTD Виробник : CGS - TE CONNECTIVITY TYEL-S-A0002008183-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: CGS - TE CONNECTIVITY - TLM2BDR051FTD - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.051 ohm, TLM Series, 1206 [Metrisch 3216], 500 mW
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.55mm
Qualifikation: -
Nennleistung: 500mW
Widerstand: 0.051ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 1%
Produktlänge: 3.2mm
Betriebstemperatur, max.: 55°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 700 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 41
TLM2BDR051FTD Виробник : TE Connectivity AMP Connectors DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773269-1&DocType=DS&DocLang=English Description: RES SMD 0.051 OHM 1% 1/2W 1206