TLM2HDR033FTE
TLM2HDR033FTE TE Connectivity / Holsworthy
ENG_DS_1773269-1_C.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Current Sense Resistors - SMD 2010 0.75W R033 1% 50PPM 4K RL
на замовлення 2885 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.033 OHM 1% 3/4W 2010, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.75W, 3/4W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Package / Case: 2010 (5025 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2010, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 33 mOhms.
Інші пропозиції TLM2HDR033FTE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLM2HDR033FTE TLM2HDR033FTE Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773269-1&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 0.033 OHM 1% 3/4W 2010
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.75W, 3/4W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Package / Case: 2010 (5025 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2010
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 33 mOhms