TLM2HDR047FTE
TLM2HDR047FTE CGS - TE CONNECTIVITY
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773269-1&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: CGS - TE CONNECTIVITY
Description: CGS - TE CONNECTIVITY - TLM2HDR047FTE - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.047 ohm, TLM Series, 2010 [Metrisch 5025], 750 mW
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.55mm
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2010 [Metrisch 5025]
Widerstandstechnologie: Metallfolienwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 750mW
Widerstand: 0.047ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C
Produktlänge: 5mm
euEccn: NLR
Produktpalette: TLM Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 55°C
Produktbreite: 2.5mm
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 1073 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CGS - TE CONNECTIVITY - TLM2HDR047FTE - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.047 ohm, TLM Series, 2010 [Metrisch 5025], 750 mW, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 0.55mm, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2010 [Metrisch 5025], Widerstandstechnologie: Metallfolienwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 750mW, Widerstand: 0.047ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C, Produktlänge: 5mm, euEccn: NLR, Produktpalette: TLM Series, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 55°C, Produktbreite: 2.5mm, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLM2HDR047FTE TLM2HDR047FTE Виробник : CGS - TE CONNECTIVITY 1935014.pdf Description: CGS - TE CONNECTIVITY - TLM2HDR047FTE - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.047 ohm, TLM Series, 2010 [Metrisch 5025], 750 mW
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.55mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 750mW
Widerstand: 0.047ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 1%
Produktlänge: 5mm
euEccn: NLR
Produktpalette: TLM Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 55°C
Produktbreite: 2.5mm
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 38
TLM2HDR047FTE Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773269-1&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 0.047 OHM 1% 3/4W 2010
товару немає в наявності
TLM2HDR047FTE TLM2HDR047FTE Виробник : TE Connectivity NG_DS_1773269-1_A-847534.pdf Current Sense Resistors - SMD 2010 0.75W R047 1% 50PPM 4K RL