TLM3ADR039FTE
TLM3ADR039FTE TE Connectivity Passive Product
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 0.039 OHM 1% 1W 2512
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Package / Case: 2512 (6332 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Active
Resistance: 39 mOhms
Написати відгук
Description: RES 0.039 OHM 1% 1W 2512, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Package / Case: 2512 (6332 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Active, Resistance: 39 mOhms.
Інші пропозиції TLM3ADR039FTE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLM3ADR039FTE TLM3ADR039FTE Виробник : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_1773269-1_C.pdf Current Sense Resistors - SMD 2512 1.0W R039 1% 50PPM 4K RL