TLM3AER015JTE
TLM3AER015JTE TE Connectivity / AMP
ENG_DS_1773269-1_C.pdf
Виробник: TE Connectivity / AMP
Current Sense Resistors - SMD 2512 1.0W R015 5% 100PPM 4K RL
на замовлення 3890 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.015 OHM 5% 1W 2512, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 1W, Tolerance: ±5%, Features: Current Sense, Package / Case: 2512 (6332 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.029" (0.73mm), Part Status: Active, Resistance: 15 MOhms.
Інші пропозиції TLM3AER015JTE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLM3AER015JTE TLM3AER015JTE Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773269-1&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=1-2176774-3 Description: RES 0.015 OHM 5% 1W 2512
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Features: Current Sense
Package / Case: 2512 (6332 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.029" (0.73mm)
Part Status: Active
Resistance: 15 MOhms