Продукція > KYOCERA AVX > TLN4108M010R0100
TLN4108M010R0100
TLN4108M010R0100 KYOCERA AVX
catalogue_TLN_PulseCap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 1000UF 10V
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2924 (7361 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: 4
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 197 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 1000UF 10V, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2924 (7361 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: 4, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLN4108M010R0100 TLN4108M010R0100 Виробник : Kyocera AVX catalogue_TLN_PulseCap-3162224.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 1000uF 20% ESR= 100 mOhm
на замовлення 638 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
TLN4108M010R0100 TLN4108M010R0100 Виробник : KYOCERA AVX catalogue_TLN_PulseCap.pdf Description: CAP TANT 1000UF 10V
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: 4
Part Status: Active
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 10 V