Продукція > KYOCERA AVX > TLN4158M006R0100
TLN4158M006R0100
TLN4158M006R0100 KYOCERA AVX
catalogue_TLN_PulseCap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 1500UF 20% 6.3V 2924
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2924 (7361 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm
Manufacturer Size Code: 4
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 1500 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 800
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 1500UF 20% 6.3V 2924, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2924 (7361 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm, Manufacturer Size Code: 4, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 1500 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLN4158M006R0100 TLN4158M006R0100 Виробник : KYOCERA AVX catalogue_TLN_PulseCap.pdf Description: CAP TANT 1500UF 20% 6.3V 2924
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: 4
Capacitance: 1500 µF
Voltage - Rated: 6.3 V