Продукція > KYOCERA AVX > TLN6108M010R0055
TLN6108M010R0055
TLN6108M010R0055 KYOCERA AVX
catalogue_TLN_PulseCap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 1000UF 20% 10V 6030
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6030 (15075 Metric)
Size / Dimension: 0.571" L x 0.295" W (14.50mm x 7.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 55mOhm
Manufacturer Size Code: 6
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - TLN6108M010R0055 - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 1000 µF, 10 V, 6030 [Metrisch 15075], ± 20%, 0.055 ohm, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 2mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 6030 [Metrisch 15075], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.055ohm, Produktlänge: 14.8mm, euEccn: NLR, Kapazität: 1000µF, Spannung (DC): 10V, Rippelstrom: 2.05A, Produktpalette: TLN Series, Hersteller-Größencode: 6, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 7.8mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLN6108M010R0055 TLN6108M010R0055 Виробник : KYOCERA AVX catalogue_TLN_PulseCap.pdf Description: CAP TANT 1000UF 20% 10V 6030
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: 6
Part Status: Active
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 578 шт:
Кількість Ціна
TLN6108M010R0055 TLN6108M010R0055 Виробник : KYOCERA AVX AVXC-S-A0013884658-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - TLN6108M010R0055 - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 1000 µF, 10 V, 6030 [Metrisch 15075], ± 20%, 0.055 ohm
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 2mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 6030 [Metrisch 15075]
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.055ohm
Produktlänge: 14.8mm
euEccn: NLR
Kapazität: 1000µF
Spannung (DC): 10V
Rippelstrom: 2.05A
Produktpalette: TLN Series
Hersteller-Größencode: 6
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 7.8mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 2 шт:
Мінімальне замовлення: 2
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 2mm
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Produktlänge: 14.8mm
euEccn: NLR
Kapazität: 1000µF
Spannung (DC): 10V
Rippelstrom: 2.05A
Produktpalette: TLN Series
Hersteller-Größencode: 6
Produktbreite: 7.8mm