Продукція > KYOCERA AVX > TLN6158M010R0055
TLN6158M010R0055
TLN6158M010R0055 KYOCERA AVX
catalogue_TLN_PulseCap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 1500UF 20% 10V 6030
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6030 (15075 Metric)
Size / Dimension: 0.571" L x 0.295" W (14.50mm x 7.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 55mOhm
Manufacturer Size Code: 6
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1500 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 215 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 1500UF 20% 10V 6030, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6030 (15075 Metric), Size / Dimension: 0.571" L x 0.295" W (14.50mm x 7.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 55mOhm, Manufacturer Size Code: 6, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1500 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLN6158M010R0055 TLN6158M010R0055 Виробник : KYOCERA AVX catalogue_TLN_PulseCap.pdf Description: CAP TANT 1500UF 20% 10V 6030
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: 6
Part Status: Active
Capacitance: 1500 µF
Voltage - Rated: 10 V
товару немає в наявності
TLN6158M010R0055 TLN6158M010R0055 Виробник : Kyocera AVX catalogue_TLN_PulseCap.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 1500uF 20% 6030 ESR= 55 mOhm