Продукція > KYOCERA AVX > TLN6228M006R0055
TLN6228M006R0055
TLN6228M006R0055 KYOCERA AVX
catalogue_TLN_PulseCap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 2200UF 20% 6.3V 6030
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 6030 (15075 Metric)
Size / Dimension: 0.571" L x 0.295" W (14.50mm x 7.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 55mOhm
Manufacturer Size Code: 6
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2200 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - TLN6228M006R0055 - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 2200 µF, 6.3 V, 6030 [Metrisch 15075], ± 20%, 0.055 ohm, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 2mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 6030 [Metrisch 15075], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.055ohm, Produktlänge: 14.8mm, euEccn: NLR, Kapazität: 2200µF, Spannung (DC): 6.3V, Rippelstrom: 2.05A, Produktpalette: TLN Series, Hersteller-Größencode: 6, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 7.8mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLN6228M006R0055 TLN6228M006R0055 Виробник : KYOCERA AVX catalogue_TLN_PulseCap.pdf Description: CAP TANT 2200UF 20% 6.3V 6030
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: 6
Part Status: Active
Capacitance: 2200 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 804 шт:
Кількість Ціна
TLN6228M006R0055 TLN6228M006R0055 Виробник : Kyocera AVX catalogue_TLN_PulseCap-3162224.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 2200uF 20% 6030 ESR= 55 mOhm
на замовлення 717 шт:
TLN6228M006R0055 TLN6228M006R0055 Виробник : KYOCERA AVX AVXC-S-A0013884658-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - TLN6228M006R0055 - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 2200 µF, 6.3 V, 6030 [Metrisch 15075], ± 20%, 0.055 ohm
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 2mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.055ohm
Produktlänge: 14.8mm
euEccn: NLR
Kapazität: 2200µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 2.05A
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 7.8mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 457 шт:
Мінімальне замовлення: 10
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 2mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 6030 [Metrisch 15075]
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Produktlänge: 14.8mm
euEccn: NLR
Kapazität: 2200µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 2.05A
Produktpalette: TLN Series
Hersteller-Größencode: 6
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 7.8mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 457 шт:
TLN6228M006R0055 catalogue_TLN_PulseCap.pdf
на замовлення 390 шт:
TLN6228M006R0055 TLN6228M006R0055 Виробник : KYOCERA AVX TLN.pdf Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 2.2mF; 6.3VDC; SMD; 6; 5831; ±20%; -55÷125°C
Type of capacitor: tantalum
Mounting: SMD
Capacitance: 2.2mF
Operating voltage: 6.3V DC
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: TLN
Roll diameter max.: 180mm