Продукція > KYOCERA AVX > TLN6338M004R0055
TLN6338M004R0055
TLN6338M004R0055 Kyocera AVX
catalogue_TLN_PulseCap.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD Tol 20% Pulse Cap Pu lse Cap
на замовлення 900 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 3300UF 20% 4V 6030, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6030 (15075 Metric), Size / Dimension: 0.571" L x 0.295" W (14.50mm x 7.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 55mOhm, Manufacturer Size Code: 6, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 3300 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLN6338M004R0055 TLN6338M004R0055 Виробник : KYOCERA AVX catalogue_TLN_PulseCap.pdf Description: CAP TANT 3300UF 20% 4V 6030
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6030 (15075 Metric)
Size / Dimension: 0.571" L x 0.295" W (14.50mm x 7.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 55mOhm
Manufacturer Size Code: 6
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3300 µF
Voltage - Rated: 4 V
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: 6
Part Status: Active
Capacitance: 3300 µF
Voltage - Rated: 4 V