Продукція > KYOCERA AVX > TLNK107M006R2000
TLNK107M006R2000 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 100uF 20% ESR=2000mOhm.
Інші пропозиції TLNK107M006R2000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLNK107M006R2000 TLNK107M006R2000 Виробник : AVX TLN_Undertab-932647.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 100uF 20% ESR=2000mOhm