Продукція > KYOCERA AVX > TLNK107M010R2500
TLNK107M010R2500
TLNK107M010R2500 KYOCERA AVX
TLN_Undertab.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 100UF 20% 10V 1206
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.5Ohm
Manufacturer Size Code: K
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 1389 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD tantalum capacitors, Description: Capacitor: tantalum; 100uF; 10VDC; SMD; K; 1206; ±20%; -55÷125°C; TLN, Type of capacitor: tantalum, Capacitance: 100µF, Operating voltage: 10V DC, Tolerance: ±20%, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Operating temperature: -55...125°C, Leakage current: 20µA, Manufacturer series: TLN, Height: 1mm, Body dimensions: 3.2x1.6x1mm, ESR value: 2.5Ω, Roll diameter max.: 180mm, Case: K, Capacitors features: low profile.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLNK107M010R2500 TLNK107M010R2500 Виробник : KYOCERA AVX TLN_Undertab.pdf Description: CAP TANT 100UF 20% 10V 1206
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: K
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 10 V
товару немає в наявності
TLNK107M010R2500 TLNK107M010R2500 Виробник : Kyocera AVX TLN_Undertab.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 100uF 1206 ESR=2500mOhms 20%
товару немає в наявності
Description: Capacitor: tantalum; 100uF; 10VDC; SMD; K; 1206; ±20%; -55÷125°C; TLN
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 100µF
Operating voltage: 10V DC
Tolerance: ±20%
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Operating temperature: -55...125°C
Leakage current: 20µA
Manufacturer series: TLN
Height: 1mm
Body dimensions: 3.2x1.6x1mm
ESR value: 2.5Ω
Roll diameter max.: 180mm