Продукція > KYOCERA AVX > TLNL227M006R1000
TLNL227M006R1000
TLNL227M006R1000 KYOCERA AVX
TLN_Undertab.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 220UF 20% 6.3V 1411
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm
Manufacturer Size Code: L
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 220UF 20% 6.3V 1411, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm, Manufacturer Size Code: L, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLNL227M006R1000 TLNL227M006R1000 Виробник : Kyocera AVX TLN_Undertab-3165342.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3v 220uF 20% Tol ESR = 1000mOhm
на замовлення 1960 шт:
Кількість Ціна
TLNL227M006R1000 TLNL227M006R1000 Виробник : KYOCERA AVX TLN_Undertab.pdf Description: CAP TANT 220UF 20% 6.3V 1411
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: L
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 6.3 V