Продукція > AVX > TLNN107M004R5200
TLNN107M004R5200
TLNN107M004R5200 AVX
TLN_Undertab-932647.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 100uF 20% ESR = 5200mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLNN107M004R5200 TLNN107M004R5200 Виробник : KYOCERA AVX Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 100uF 20% ESR = 5 200mOhm