Продукція > KYOCERA AVX > TLNN476M010R6000
TLNN476M010R6000
TLNN476M010R6000 Kyocera AVX
TLN_Undertab-3165342.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 47uF 10v 20% Tol ESR = 6000
на замовлення 2648 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD tantalum capacitors, Description: Capacitor: tantalum; 47uF; 10VDC; SMD; N; 0805; ±20%; -55÷125°C; TLN, Type of capacitor: tantalum, Capacitance: 47µF, Operating voltage: 10V DC, Mounting: SMD, Case: N, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...125°C, Manufacturer series: TLN, ESR value: 6Ω, Body dimensions: 2.05x1.3x1mm, Capacitors features: low profile, Leakage current: 9.4µA, Height: 1mm, Roll diameter max.: 180mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLNN476M010R6000 TLNN476M010R6000 Виробник : KYOCERA AVX TLN_Undertab.pdf Description: CAP TANT 47UF 20% 10V 0805
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 6Ohm
Manufacturer Size Code: N
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: N
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V
товару немає в наявності
Description: Capacitor: tantalum; 47uF; 10VDC; SMD; N; 0805; ±20%; -55÷125°C; TLN
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 47µF
Operating voltage: 10V DC
Mounting: SMD
Case: N
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: TLN
ESR value:
Body dimensions: 2.05x1.3x1mm
Capacitors features: low profile
Leakage current: 9.4µA
Height: 1mm
Roll diameter max.: 180mm