Продукція > KYOCERA AVX > TLNS107M010R2500
TLNS107M010R2500
TLNS107M010R2500 KYOCERA AVX
TLN_Undertab.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 100UF 20% 10V 1206
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.5Ohm
Manufacturer Size Code: S
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 10 V
Написати відгук
Description: CAP TANT 100UF 20% 10V 1206, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.5Ohm, Manufacturer Size Code: S, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLNS107M010R2500 TLNS107M010R2500 Виробник : KYOCERA AVX TLN_Undertab.pdf Description: CAP TANT 100UF 20% 10V 1206
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: S
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 10 V
товару немає в наявності
TLNS107M010R2500 TLNS107M010R2500 Виробник : Kyocera AVX TLN_Undertab-3165342.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 100uF 1206 ESR=2500mOhms 20%