Продукція > KYOCERA AVX > TLNT227M004S1500
TLNT227M004S1500
TLNT227M004S1500 KYOCERA AVX
TLN_Undertab.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 220uF 20% ESR = 1 500mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук